Konsulting z projektantem wnętrz - Wrocław

DORADZTWO / KONSULTING

separator

doradztwo i konsulting Przy urządzaniu naszej przestrzeni, nieodłącznym elementem zaprojektowania jej we właściwy sposób jest odpowiedni dobór: mebli, dodatków, koloru i struktury ścian, gatunków materiałów, a przede wszystkim motywów przewodnich danego pomieszczenia. To na ich podstawie kreujemy styl, w jakim zostanie wykreowana nasza przestrzeń.

Bardzo ważnym elementem jest stworzenie na samym początku tzw. moodboard'a. To na nim określamy nasze spostrzeżenia i oczekiwania odnośnie finalnego efektu. Często podczas kreowania takiej burzy kolorystycznej i doboru detali, zmienia się cała koncepcja. Dlaczego? Gdy nie jesteśmy pewni podjętych decyzji, dokonane wybory weryfikują nas samych. Stąd nietrafione zakupy i nieprzewidziane problemy, które de facto sami inicjujemy.

Pomocnym rozwiązaniem jest wówczas właściwe doprecyzowanie szczegółów naszych upodobań, to co nam przeszkadza, czego oczekujemy, czego nie zaakceptujemy i co jest naszym kluczowym elementem / detalem w wyborze danego produktu.

W takich problematycznych sytuacjach, doradztwo i wsparcie projektanta wnętrz jest nieodzowną pomocą w tworzeniu właściwych, wymarzonych i zgodnych z naszymi przekonaniami przestrzeni.
By nie marnować czasu i pieniędzy na nieprzemyślane inwestycje – oferujemy:

DORADZTWO PRZED PROJEKTOWANIEM PRZESTRZENI

separator
Jest to usługa GRATIS – 1 spotkanie, trwające 1 godzinę.
Podczas tego spotkania pomagamy w ukierunkowaniu i uporządkowaniu naszych koncepcji w jedną spójną całość.

KONSULTACJA PRZY ZAKUPACH WYPOSAŻENIA (SKLEPY STACJONARNE LUB INTERNETOWE)

separator
Usługa GRATIS – 1 spotkanie – trwające 1 godzinę lub konsultacja do 2 maili.
Umówione spotkanie ma na celu realną weryfikację Państwa oczekiwań lub sugestię innych rozwiązań dla danej przestrzeni.

Jeśli mimo wszystko, cały ogrom spraw związanych z aranżacją pomieszczeń powoduje, że jednak nie jest to przestrzeń, w której się Państwo odnajdujecie – zapraszam do obsługi kompleksowej. Skontaktuj się z nami!