NA CZYM POLEGA HOME STAGING?

separator

home staging Wrocław Chcieliby Państwo, aby każda sprzedawana nieruchomość była rozchwytywana przez kupujących? A może potencjalni nabywcy mają sami się zgłaszać i proponować wysokie kwoty za zakup oferowanego mieszkania? To nic trudnego. Aby pomóc w rozwiązaniu każdej z tych kwestii, proponuję usługę home stagingu, a Wrocław może się nią szczycić na tle miast w całym kraju.

Home staging jest połączeniem aranżacji wnętrz i technik sprzedaży. Naprawdę niewielkim kosztem można kompletnie odmienić nieruchomość. Posiadając doświadczenie z zakresu sprzedaży, połączone z umiejętnościami projektowania i aranżacji wnętrz, pomogę Państwu zrealizować transakcję w krótkim czasie. Zakup dodatków, by upiększyć wygląd przestrzeni, zdecydowanie podnosi zainteresowanie klientów i wpływa na podjęcie decyzji o zakupie.

To dla mnie pasja

Z chęcią pomogę Państwu przygotować nieruchomość w taki sposób, aby osiągnęła jak najwyższą wartość rynkową. Służę radą i cennym doświadczeniem. Wiem, jak zwiększyć zainteresowanie nabywcy, pokazując mieszkanie z najbardziej atrakcyjnej strony. Udzielam również ważnych lekcji naszym Klientom, aby potrafili dokonać tego samodzielnie.

A co z home stagingiem mieszkania na wynajem?

W przypadku wynajmu jest to konsultacja oraz wykonywanie zadań w zakresie zmian jakie należy podjąć, by podnieść wartość nieruchomości. Narzędzia zastosowane przy home staging we Wrocławiu mają sprawić by Państwa oferta była najlepsza i tym samym by szybko doszło do sfinalizowania zamierzonej przez Państwa transakcji.

Zapraszamy Państwa na spotkanie na terenie Wrocławia oraz okolic, aby sprzedaż lub wynajem stały się przyjemnością, a nie problemem.

Zerknij również na meble ze starego drewna z czarnego dębu.

home-staginghome-staging2