Kamienie dekoracyjne - Wrocław

Prezentacja firmy WILD STONE

separator
Kamienie dekoracyjne


WILD STONE to kreatywna i prężnie rozwijająca się firma produkcyjna działająca na rynku lekkich kamieni dekoracyjnych i nawierzchni portlandzkiej od 2003 roku. Firma opiera się na stanowczych zasadach, gdzie zaangażowanie w pracę tworzy stabilną podstawę przyszłych projektów. Entuzjazm, zaangażowanie i duch zespołowy pomagają nam nieustannie wprowadzać innowacje i osiągać nowe cele. Wszystkie nasze produkty są ręcznie robione z najlepszych naturalnych materiałów dostępnych na rynku.

WILD STONE kocha Ziemię, moc i piękno jej kolorów. Dla nas ekologia to nie tylko słowo. Firma charakteryzuje się inspiracją i witalnością czerpaną z wielu naturalnych krajobrazów. Projekty WILD STONE odzwierciedlają wspomnienia z przeszłości i upływającego czasu, nie rezygnując tym samym z innowacji. Wytwarzając rustykalne rodzaje kamieni dekoracyjnych , w których produkty naturalne i zaprawa tworzą doskonałą harmonię, a także bardziej regularne rodzaje paneli kamiennych wyrażających rzeczywistość i głęboki sens w krajobrazie, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Kamień dekoracyjny

separator

Okleina z kamienia dekoracyjnego może estetycznie ulepszyć nieruchomość, jednocześnie zwiększając jej wartość. Jego wszechstronność, przystępna cena i łatwość stosowania sprawiają, że jest to wybór, który doda inwestycji dodatkowego blasku. Zastosowanie: ściany ceglane, gazobeton, płyta gipsowo-kartonowa, konstrukcje betonowe, styropian, wata z włóknem pionowym, budynki drewniane. Nadaje się do wnętrz oraz do zastosowanie zewnętrznego (odporność na mróz).

Modele pojedyncze

Modele panelowe

Cegła dekoracyjna

separator

Okleina ceglana jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań domowych i komercyjnych. Niezależnie od tego, czy używasz cegły dekoracyjnej, aby powielić urok starego świata, tradycyjnego kominka, czy też wyrafinowanego, tradycyjnego domu w stylu Tudorów, nasza cegła pomoże osiągnąć Ci pożądany rezultat.

Bruk portlandzki

separator

We wczesnej, europejskiej historii architektonicznej, cegła była najlepszym materiałem uszlachetniającym nawierzchnię brukową. Gładsza niż prawdziwy bruk, kostka brukowa oferuje estetyczne i różnorodne wrażenia wizualne, zachowując niezwykłą wytrzymałość . Zarówno pod względem piękna, jak i trwałości, bruk portlandzki oferuje nietuzinkowy wygląd i dużą praktyczność.

GALERIA KAMIENI DEKORACYJNYCH

separator

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator