Obrazy wypalane w drewnie i na skórze - Wrocław

OBRAZY MALOWANE OGNIEM

separator
Dziś oferujemy unikalny produkt, w którym nie ukrywam, zakochaliśmy się od momentu wglądu w proces tworzenia owych dzieł. Efekt jest zaskakujący, każdy to przyzna, a wypalane obrazy zyskują fanów na całym świecie.
I tak poznajemy Pana Krzysztofa - strażaka, ogniomistrza i twórcę niepowtarzalnych elementów wizualnych wypalanych w drewnie i skórze. W swoim zawodzie musi pokonać niszczący żywioł, a w pasji ogień staje się narzędziem wytwarzania obrazów. Produkty powstają przy pomocy pirografu, urządzenia w kształcie długopisu, nagrzewanego do 500 st. C. A na czym polega owy malunek? Na zbliżaniu rozpalonego rysika do drewna lub skóry, na których ślad wypalenia jest tym ciemniejszym, im dłuższy kontakt między pirografem a podłożem.

DREWNO, SKÓRA TO TEŻ SZTUKA

separator
Idealny efekt całości dzieła zapewniają materiały najwyższej jakości, bowiem nie na każdym drewnie finał wypalania będzie piorunujący! Tematyka obrazów? Dowolna, choć nie ukrywamy - do najpopularniejszych należą motywy myśliwskie, zwierzęce i obrazy portretowe. Te ostatnie cieszą się najbardziej uznaniem wśród ważnych osobistości świata show-biznesu.

Już dziś i Ty możesz zyskać niesamowitą pamiątkę i niepodważalne unikalne dzieło do swojego wnętrza. Oferujemy obrazy wypalane zarówno w drewnie jak i skórze, a poniżej zamieszczamy najpopularniejsze dzieła autora.


ONI TEŻ TEN PRODUKT POKOCHALI

separator


FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator