Długopisy z drewna i pióra luksusowe

PIÓRA I DŁUGOPISY Z DREWNA

separator
W dobie powszechnej cyfryzacji przybory do pisania urastają do rangi wyszukanych gadżetów. Już nie tylko pióra luksusowe są artykułem stylowym, ale coraz częściej stają się nimi eleganckie długopisy. Nierzadko więc aktualnie przy wyborze artykułów piśmienniczych kierujemy się walorami estetycznymi i niespotykanym wzornictwem. Wychodząc naprzeciw tym trendom oferujemy Państwu długopisy z drewna, które bez wątpienia zwracają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Drewno jest materiałem nie tylko eleganckim, ale przede wszystkim przyjaznym środowisku. Bezdyskusyjnie pióra z drewna nabierają dzięki niemu dodatkowej wyjątkowości.

Unikalny prezent lub niebanalny gadżet


Często marginalizowany przez nas przedmiot, jakim jest długopis, nie jest oczywistym pomysłem na wyjątkowy prezent. Poprzez połączenie z wysokogatunkowym materiałem długopisy z drewna zyskują niepowtarzalny styl i wysublimowany wygląd. Stają się gadżetem, którym chce się chwalić i obdarowywać innych. W dobie kolosalnej ilości modeli wykonanych z plastiku naszymi drewnianymi długopisami chcemy wyróżnić się i przypomnieć o ich unikalnym charakterze. Wpisując się w trend ekologiczny staramy się, aby nasze luksusowe pióra były produktem wykonanym z naturalnego materiału, więc jak najbardziej przyjaznym naszej planecie. Ta właśnie dbałość o walory estetyczne tchnęły nas do stworzenia oryginalnych wiecznych piór z drewna o wyjątkowym i unikalnym wzornictwie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostępne w niezwykle interesującym asortymencie. Dzięki temu mamy pewność, iż każdy będzie w stanie wybrać niebanalny model pióra z drewna; czy to dla siebie, czy z przeznaczeniem na oryginalny i zaskakujący prezent.
Bez względu, czy szukają Państwo luksusowych piór i długopisów o całkiem prostej formie czy może bardziej ozdobnych modeli, efekt naszej pracy nie pozwoli przejść obojętnie żadnej osobie i na pewno wzbudzi zainteresowanie. W Francescodesign stawiamy na piękno, nieszablonowość oraz funkcjonalność, aby zapewnić satysfakcję z naszych produktów na pierwszym miejscu.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator