Projektantka wnętrz - Wrocław

ARLETA KARTUSZEWSKA

separator

Od wielu lat realizuję się w branży artystycznej, między innymi jako projektant wnętrz. Podejmuję się także zleceń jako dekorator wnętrz na terenie Wrocławia. Swoje doświadczenie w artystyce rozpoczęłam od … akrobatyki sportowej. Potem pojawił się zew w kierunku malarstwa, rzeźby i rysunku. Na chwilę zerknęłam zza drzwi muzyki, by skierować swoje kroki jednak w kierunku bardziej wymagającym. Stylizowanie przestrzeni i wizerunku stało się finalnym przystankiem mojej podróży. Z pewnością nie poprzestanę na tym. Dlatego kolejny projekt to … coś bardzo wysublimowanego … zapraszam wkrótce na dalszą część.

FRANCESCO DESIGN

separator
Firma osadzona jest w ramach ponadczasowych. Bez względu na trendy i wymogi, podczas dekoracji wnętrz kierujemy się zawsze pięknem i oczekiwaniami. I choć sama definicja „piękna” jest indywidualna, to jednak piękno luksusu tożsame jest zawsze z wytwornością i dobrym smakiem. Wyczucie, harmonia, intuicyjne podejście do projektu sprawiają, iż jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom. Doświadczenie zdobyte na wielu płaszczyznach artystycznych pozwala na umiejętne czerpanie inspiracji dla nowych rozwiązań. Skupiamy się przede wszystkim na tym, by każde wykonane zlecenie dekoracji wnętrza było oryginalne, niepowtarzalne i zgodne z Państwa poczuciem estetyki, nie zapominając o wygodzie i funkcjonalności. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie.

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz, pomocą i szkoleniami w zakresie home staging. Jako nowość w Polsce wyłączny dystrybutor, oferuję Państwu wyroby i meble ze starego drewna - czarnego dębu. Wysublimowane obrazy wypalane w drewnie i na skórze z pewnością zaskoczą design'em i dostarczą unikalną wartość.

Zapraszam Państwa na podróż po świecie luksusu.ARLETA
KARTUSZEWSKA

separator

projektowanie i aranżacja wnętrzOd wielu lat realizuję się w branży artystycznej. Swoje doświadczenie w artystyce rozpoczęłam od … akrobatyki sportowej. Potem pojawił się zew w kierunku malarstwa, rzeźby i rysunku. Na chwilę zerknęłam zza drzwi muzyki, by skierować swoje kroki jednak w kierunku bardziej wymagającym. Stylizowanie wizerunku i przestrzeni stało się finalnym przystankiem mojej podróży. Z pewnością nie poprzestanę na tym. Dlatego kolejny projekt to … coś bardzo wysublimowanego … zapraszam wkrótce na dalszą część.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FRANCESCO DESIGN

separator

Jakich zleceń podejmuję się jako projektant wnętrz:

Jak w każdej dziedzinie, również i w architekturze wnętrz stykamy się z trendami, które promowane są przez stylistów oraz największe marki meblowe. Aktualnie niezwykle popularnym stylem jest styl nowoczesny, w zestawieniu z industrialem, glamour, stylem skandynawskim czy loftowym. Jak to z modą bywa, przychodzi i odchodzi, ustępując miejsca nowym stylom oraz nurtom. Zarówno realizując projekty jako dekorator wnętrz, jak i bardziej złożone prace i zlecenia jako projektant wnętrz, jestem w stanie zaoferować Państwu swoje usługi aranżowania przestrzeni nieruchomości w taki sposób, aby nabrały ponadczasowego charakteru. W każdym projekcie skupiam się na tym, aby nie powielać pomysłów innych dekoratorów wnętrz. Pragnę, aby każda przestrzeń była w pełni unikalna i zachwycała nieoczywistymi rozwiązaniami dekoratorskimi i architektonicznymi. W projektach moich kolegów „po fachu” zauważam pewną monotematyczność i koncentrację na kilku wcześniej wymienionych nurtach. Architektura czy dekoracja wnętrz to w mojej ocenie wyzwanie stworzenia czegoś niepowtarzalnego, projektu, który łączy luksus, estetykę oraz unikatowość.

Dzielnie zawsze broni się klasyka, która nie wymusza na nikim podpierania się obowiązującymi trendami. Ta sama zasada dotyczy stylów: prowansalskiego, shabby chic, loft, art deco, kolonialnego czy eklektycznego. Niemałym wyzwaniem jest umiejętne ich łączenie. Jako projektant wnętrz specjalizuję się w stylach ponadczasowych, czyli takich, które w obecnych projektach są rzadkością. Najważniejsze w dekoracji wnętrz jest odzwierciedlenie Państwa osobowości i otulenie ich luksusem. Każdy z nas lubi otaczać się pięknem i w równie unikatowym miejscu przebywać. Parafrazując słowa „nie wszystko złoto, co się świeci”, projekt zostanie dopasowany do Państwa budżetu. A efekt końcowy z pewnością zadowoli najbardziej wymagające gusta, zarówno Państwa jak i osób w tych przestrzeniach przebywających.