Projektowanie i aranżacja wnętrz luksusowych - Wrocław

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ

separator

projektowanie i aranżacja wnętrz Style, w których aranżuję przestrzenie istniejące i te które są w planach, są miejscami „szytymi na miarę” dla osób w nich przebywających. Nawet doskonały garnitur, gdy jest tylko modnym trendem, nigdy nie będzie w pełni stanowił naszego wizerunku. Z pewnością będzie czymś, w czym po prostu wypada być. Wszyscy musimy gdzieś mieszkać i gdzieś żyć. Naszym zadaniem jest tak dopasować przestrzeń, by stała się alkową, miejscem wpasowanym do Państwa potrzeb. Nie tylko na chwilę. Tworzę na podstawie Państwa wysublimowanych oczekiwań, by w konsekwencji efekt zachwycał przez wiele lat.

Poszukiwanie detali kieruje mnie w świat elegancji, ponadczasowej klasyki, baroku, art deco, ale też angażujemy do wnętrz elementy loftu, stylu industrialnego, nie zapominając o cudownym glamour, shabby chic, prowansji i stylu skandynawskim. Łącząc wybrane elementy stylów uzyskujemy eklektyzm. A podróż w czasie pozwala osiągnąć styl modernistyczny. Wszystkie wymienione style do obejrzenia poniżej jako "Galeria stylów".

Bliższe poznanie Państwa upodobań, oczekiwań, czytanie między wierszami, zabawa w sztukę, malowanie obrazów, które staną się w konsekwencji żywymi detalami, pozwoli nam dobrać odpowiednie elementy stanowiące realizację Państwa marzeń.

SESJA DORADZTWA ZAKUPOWEGO GRATIS

separator
Pamiętajmy, że w projektowaniu wnętrz obok rozwiązań "szytych na miarę" i połączenia praktyczności z trendami, niezwykle istotny jest odpowiedni wybór produktów. Mowa tu o właściwej korelacji wysokiej jakości i wartości cenowej elementów wyposażenia wnętrza.
I tu służymy pomocą - profesjonalnym konsultingiem. W ramach usługi interior design, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy sesję doradztwa zakupowego GRATIS.

separator

Zapraszam na wyjątkowe i niezapomniane spotkanie.