Drewniane Wanny i Umywalki - UWD - Wrocław

DREWNIANE WANNY I UMYWALKI

separator
Unique Wood Design produkuje wanny i umywalki z drewna. Znane na całym świecie produkty UWD odznaczają się starannym doborem materiałów i najwyższej jakości wykonawstwem. Dziełem UWD jest unikalna technologia impregnacji drewna dająca wannom i umywalkom UWD bezkonkurencyjną długowieczność. Doświadczenie w obróbce i zabezpieczeniu drewna, kreatywność oraz nastawienie na potrzeby klienta to najważniejsze wartości Unique Wood Design.
Różne sposoby obróbki drewna wydobywają zeń zupełnie niepowtarzalne tekstury i barwy. Dzięki wielkiej różnorodności dostępnych gatunków, spektrum możliwości staje się niemal nieskończone. Jeśli dodamy do tego naturalne ciepło, kojący dotyk oraz bezkonkurencyjne właściwości izolacyjne, otrzymujemy materiał idealny.

UNIQUE WOOD DESIGN

separator
Projektanci Unique Wood Design stawiają na prostotę, harmonię i spójność. Wygoda klienta jest zawsze priorytetem, dlatego przy projektowaniu celem jest zachowanie balansu pomiędzy walorami estetycznymi, a ergonomią. Unique Wood Design jest firmą nakierowaną na współpracę z architektami i realizację indywidualnych projektów. Nierzadko rozwiązania zaproponowane przez samych klientów włączane są przez UWD do podstawowej oferty. Unique Wood Design z powodzeniem stosuje nowatorskie rozwiązania i dąży do perfekcji zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności produktów.

Warsztaty produkcyjne Unique Wood Design znajdują się w Polsce, a wanny trafiają do najróżniejszych miejsc w większości państw Europy, do Ameryki, Azji i Afryki. Jedne pływają na transoceanicznych jachtach, inne znajdują się w restauracjach, hotelach, centrach urody, spa oraz prywatnych posesjach.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

separator